Podle čeho nakupovat novou kuchyň? Rady a tipy

Zařídit si novou kuchyň není jen tak. Stojí to hodně peněz a především hodně času.  A vybrat opravdu hezkou kuchyň je někdy nelehký úkol. Read more

Recenze lisu na PET lahve od Meliconi

Třídění odpadu v dnešní době již neodmyslitelně patří k péči o naši planetu. Jsme ochotni věnovat třídění čas i námahu, ale samozřejmě není zakázáno si tuto činnost co nejvíce ulehčit a zpříjemnit. Právě z tohoto důvodu se na trhu objevují lisy na PET lahve. MK Floria k Vám přichází se skutečně kvalitním lisem na PET lahve od značky Meliconi a ke všemu za úžasnou cenu. Read more

Jak zavařovat ovoce bez cukru a konzervantů

Často řešíme problém, jak naložit s velikým množstvím ovoce, které nám na zahradě vyroste. Jednou z možností jak uskladnit ovoce je vyrobit ovocné kompoty bez cukru a konzervantů a zavařit je do sklenic. Zde je návod jak na to. Read more

Mountfield: VÁNOČNÍ BOMBA! Plynový gril za 2 790 Kč

Zpráva pro členy e-mailového klubu Mountfield 5. vlna předvánočních odměn

Plynový gril Texas 2 ODSTRANĚNO Kč → ODSTRANĚNOKč
Sekera FISKARS X 15 ODSTRANĚNO Kč → ODSTRANĚNO Kč
Sada nářadí WG P224 ODSTRANĚNO Kč → ODSTRANĚNO Kč
Sada nářadí WG P243 ODSTRANĚNOKč → ODSTRANĚNO Kč

Jsme rádi, že Vás naše předvánoční odměny baví, a proto vlna dárků pro členy e-mailového klubu Mountfield ještě nemíří ke břehu. Jsou tady další zajímavé tipy na vánoce:

Plynový gril Texas 2 (až pro 6 osob, 2 nerez hořáky a smaltované rošty)

•hit léta v prodejní ceně xx 390 Kč je pro Vás k dispozici za předvánoční klubovou cenu xx 790 Kč. Sekera FISKARS X 15 (délka 60 cm, hmotnost 1,52 kg)

•pevná finská ocel, precizně vybroušené ostří a topůrko vystužené skelnými vlákny. Víc není třeba dodávat…

Snad jen, že prodejní cena xx 670 Kč je pro Vás výrazně snížena. Klubová cena je x50 Kč. Sada nářadí WOLF-GARTEN P224 (hrábě, švédské hrábě, kultivátor, malá násada)

•dárková kazeta 5ks zahradního nářadí renomované německé značky v prodejní ceně xx9 Kč je pro Vás k dispozici za předvánoční klubovou cenu 325 Kč. Sada nářadí WOLF-GARTEN P243 (lopatka, kultivátor, švédské hrábě, motyčka, násada)•dárková sada multi-star® kvalitního ručního nářadí (made in Germany). Prodejní cena x49 Kč je pro Vás výrazně snížena na klubovou cenu x59 Kč.

 

Pokud by Vás snad výše uvedené výrobky nezaujaly, máme pro Vás ještě další tip na vánoce:

DÁRKY S VŮNÍ KÁVY – KUCHYŇSKÉ VYBAVENÍ – DÁRKOVÁ KOSMETIKA – KAZETY ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ – VÁNOČNÍ VÝZDOBA – ELEKTRONIKA – HRAČKY – NÁŘADÍ PRO KUTILY – PAMLSKY PRO PSY.

Prohlédněte si je, třeba mezi nimi najdete to, co hledáte pod stromeček pro své blízké. Jsou pro Vás k dispozici také za klubové ceny i s využitím věrnostních bodů.
Vánoční dekorace, věnce a další výzdoba je možné získat také přes eshopy.

Vodovodní baterie podle využití

Vodovodní baterie podle využití

Vodovodní baterie rozlišujeme především podle využití. Většinu z nich využíváme v koupelně, pouze dřezovou baterii pořizujeme do kuchyně. Dále se ještě dělí na stojánkové či nástěnné. Read more