Batoh Husky – Stingy 28 litrů

husky-batoh-stingy-28l-1 Batoh značky Husky model Stingy je vhodný na jednodenní výlety. Batoh má velice příjemné posazení na zádech osoby vyšší než 180 cm. Stingy má objem 28 litrů kdy jeho v objem lze redukovat díky kompresním popruhům na bocích batohu. Větrání zad batohu je řešeno síťovaným materiálem, který pomáhá větrat. Jako u každého batohu se potí ramena, ramenní popruhy a bedra o který je batoh Singy 28l opřen.
Zajímavostí jsou očka na jezdcích zipů, která jdou rozepnou jedním prstem a to velmi rychle. Hlavní kapsa batohů Husky, bývá rozdělena látkou na dvě části. Do spodní části se vejdou věci které na výletě nepotřebujete tak často, jako je pláštěnka, kartáč na vlasy či náhradní ponožky. Horní část je objemná i na mikinu či deku. Postranní kapsy malého trekového batohu Stingy je tvořena síťovinou a vejdou se do ní bez problému pet láhve o objemu 1,5litru!
Přední strana batohu nabízí dvě menší kapsy, vhodné na kapesník či nůž. Obě kapsy bych nechal prázdné ve městech, kde hrozí že je někdo vyprázdní za vás. Jinak jsou obě kapsy účelné. Velká úzká kapsa je na zádech v batohu samotném. Kapsa je hluboká, široká a úzká. Je vhodná na mapy, papíry do A4, mp3 či telefon. Pro telefon či mp3 přehrávač je připravený držák na vyvedení sluchátek ven z batohu. Jedná se o krytý otvor do kterého se vejde hadička od vodního vaku, označení otvoru je H2o.

Celý batoh je vyroben z lehkého a pevného materiálu. Ještě je nutné říci, že Stingy 28l má zádovou kostru batohu tvořenou dvěma pruhy kovu, o kterých ani nevíte. Turistické trekové batohy Husky mají vlastní pláštěnku, která brání zatečení vody do batoh při dešti. Pláštěnka je umístěna ve vlastní spodní kapse. Barva pláštěnky batohu je oranžová, potom jste dobře vidět pokud jedete na silnici za deště na kole. Celkový design batohu je vyveden ve dvou barvách modré a oranžové v kombinaci se šedivou.

Při nákupu batohu Stingy přes webové stránky (eshop) Huskycz.cz máte dopravu zdarma – akce. Při nákupu jedné z prodejen Husky (praha) máte dopravu také zdarma 🙂

husky batoh stingy po 2 letech používání
Husky batoh Stingy po 2 letech používání

Batoh do přírody Stingy 28 litrů objem kapes. Batohy Kango a Stingy mají dvě komory, neboli vnitřní prostor je možné  rozdělit na dvě.

Video o outdoor batohu Husky Stingy a dalších

Zdroj videa: https://www.huskycz.cz/husky-videoprezentace-player.asp?prod=batohy&video=stingy-swingler-kango

One thought on “Batoh Husky – Stingy 28 litrů

  1. Do batohu se vejde lyžařská helma. Uvnitř batohu je možnost uzavřít přepážku a tím batoh rozdělit na dvě části. Spodní se hodí na svačinu horní na věci, větrovku a podobně. Batoh je používán téměř dva roky v zimě v létě, zatím bez poškození materiálu či opotřebení.
    V létě jsem ho používal na kole. Záda se potí jen v okolí ledvin, kde se dotýká člověka. Nesehnal jsem do něj vak na vodu – camel bag. Nesehnal, pokud někdo ví který se sem hodí, napište.
    Do postranních kapes se vejde láhev s vodou 1,5 litru. Horní pásky ji chytnou pak nevypadává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *