Elektrocentrály Kipor

Elektrocentrála Kipor Sinemaster IG2000

zdroj: http://www.elektrocentralyplus.cz/ kufrikove-elektrocentraly-kipor/ kipor-sinemaster-ig2000?ban=5

elektrocentrálaDíky své nízké hmotnosti, malým rozměrům, mimořádně tichému chodu a minimální spotřebě jsou tyto digitální generátory ideálním zdrojem energie pro přenosná zažítení. Elektrocentrály Sinemaster IG2000. Elektrocentrály IG2000 se vyznačuje dokonalou kvalitou napětí, která má sínusový tvar i při zatížení. Elektrocentrála má invertorový systéme pro vyhlazení výstupní křivky napětí, elektrocentrála tak umožňuje využití také pro napájení citlivé elektroniky, jako je výpočetní technika nebo lékařské vybavení. Lze elektrocentrály používat pro počítače, kamery, mikrofony, projektory.

Digitální generátory elektrocentrály představují technologickou jedničku mezi elektro centrálami. Kipor elektrocentrály vynikají inovativním přístupem, který se projevuje na kvalitě motoru s multipólovým alternátorem. Inovace na elektrocentrále se projevuje použitím invertorové technologie, kdy bylo  dosaženo hladké výstupní sinusové křivky napětí a kvality nekolísavého výstupního napětí. Tyto inovace přinesli  snížení ­hmotnosti a rozměrů elektro centrály o více než 50% oproti konvenčím zařízením. Jedná se o kufříkovou elekrocentrálu Kipo IG 2000 Sinemaster.

Sinestasmaster Použitý kvalitní 4-taktní motor Kipor vykazuje vynikající hodnoty spotřeby (benzín Natural 95) a využitím inteligentní regulace otáček je až o 40% ekonomičtější, než běžné generátory. Model DGI 20 S dokáže na jednu nádrž (3,7 l) pracovat nepřetržitě až 9 hodin!

Elektrocentrály Kipor IG2000 této řady jsou standardně vybavené systémy automatické ochrany před přetížením, přehřátím a nebezpečným poklesem hladiny oleje.

Chlazení elektro centrály IG2000. Unikátní systém labyrintového nuceného chlazení zabezpečuje optimální chlazení všech součástí elektrocentrály a zajišťuje tak ideální podmínky pro její práci. Emise digitální elektrocentrály Kipor splňují náročné emisní normy EURO 2. Hlučnost elektrocentrály je díky jedinečné konstrukci o 10% nižší, než stanovuje evropská norma 200/14/EC.

Jak používat elektrocentrály Kipor. Díky snadné přemístitelnosti a kvalitnímu výstupu lze pomocí digitálních elektrocentrál­ Kipor napájet elektrické nářadí, domácí spotřebiče a jemnou elektroniku včetně televize, videa, počítače, rádia i přístrojovou techniku všeho druhu, včetně tak citlivých, jako jsou lékařské přístroje. Stejně dobře jsou použitelné jako rychlý, lehký, tichý a výkonný zdroj elektrické energie na chatách, lodích či na cestách. Výstupem 12V je možné napájet také spotřebiče na jednosměrné 12V napětí, případně dobíjet 12V akumulátory.

Kvalitní zdroj energie využívají invertorovou technologii v serii Sinemaster, díky které vyrábí přesný sinusový AC výstup. Tato invertorová technologie přesně reguluje napětí a frekvenci. Díky tomu je možné bez obav napájet všechna elektronická zařízení včetně těch, která jsou řízena mikroprocesorem. CE, EPA Certifikace Elektrocentrála KIPOR obdržela certifikaci CE a EPA

Štítky:

elektrocentrály

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *