Hesla a jména do Eshopu Lidl

V těchto dnech probíhá médii virální marketingová kampaň s uniklými přístupy do eshopu prodejny Lidlu. Lidl údajně testuje nový eshop a přístupy dal 9500 zaměstnancům a rodinným příslušníkům.  Z údajů internetových diskusích a komentářů jsme pro vás připravili seznam hesel a přístupových údajů.

Eshop: https://www.lidl-shop.cz/

Jmeno: lidl_cz1

Heslo: gYBJfMNL

Pokud by o Lidl měl zájem, nebylo by tak těžké pro zaměstnance vygenerovat osobní čísla a jedinečné přístupy.  Pokud se přihlásíte, pak už můžete vytvořit osobní účet a můžete nakupovat už jako normální zákazník.

Jak píše Skrblík, v eshopu lze koupit i jinak nedostupné zboží:

 • Móda
  Dámská móda privátní značky Esmara, pánské oblečení a doplňky Livergy a zboží privátní značky Pepperts! pro odrostlejší a Lupilu pro menší děti. Koupit lze také sportovní oblečení a obuv značek Crivit a Crivit Pro, hodinky Auriol nebo deštníky.
 • Dílna a zahrada
  Kompletní sortiment Parkside pro kutily, zahradí techniku včetně náhradních dílů a příslušenství, vybavení dílny Powerfix Profi, zahradní nářadí, nábytek a technika Florabest, osvětlení Livarno Lux a grily.
 • Sport a volný čas
  Sportovní oblečení a doplňky Crivit a Crivit Pro, cyklovýbava, fitness náčiní, výbava do přírody, batohy, autosedačky, kreativní potřeby Crelando a chovatelské potřeby Zoofari.
 • Bydlení
  Povlečení, prostěradla, polštáře a přikrývky Meradiso, matrace, bytový textil a dekorace, nábytek Miomare a LivarnoLiving a osvětlení LivarnoLux.
 • Domácnost
  Kuchyňské spotřebiče SilverCrest, holící strojek, kuchyňské pomůcky Ernesto, vybavení pro úklid Aquapur, zubní hygiena Nevadent, domácí spotřebiče SilverCrest, vybavení kanceláře United Office nebo drobné elektrodoplňky Powerfix.
 • Dětský svět
  Dětské oblečení Lupilu a Pepperts, hračky Playtive nebo vybavení dětského pokoje Livarno Living.

Kde získat heslo do eshopu?

Zde je několik diskusí a webů z kterých hesla máme.

https://www.lupa.cz/aktuality/lidlu-utekla-hesla-k-testovacimu-e-shopu-uz-koluji-po-internetovych-forech/

https://www.prodejhned.cz/bazar/inzerat/214285/eshop-lidl-wwwlidl-shopcz/

https://www.emimino.cz/diskuse/holky-sos-nepromokave-kalhoty-z-lidlu-297402/

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=819&t=1164587&start=10965

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *