Mountfield a výrobce pil sekaček Oleo-Mac poskytují slevy

Zdroj: obchodní sdělení Mountfiled, email Už je to 20 let, co prodejce zahradní techniky Mountfield na český trh uvedl značku Oleo-Mac, evropského lídra mezi výrobci zahradní techniky se specializací na řezání a štípání dřeva a sečení trávy. 20 let úspěšné spolupráce zákazníkům Mountfield přináší výhody v podobě špičkových výrobků s nadstandardními službami, atraktivními cenami a slevami.

 Slevy na Oleo mac 20. 3. do neděle 30. 3. 2014

Dvacet let úspěšné spolupráce by však nemohlo existovat bez Vaší přízně a důvěry. Společně s vedením firmy Oleo-Mac, a za jeho výrazného finančního přispění, jsme pro Vás prodejce zahradní techniky na prodejnách připravil mimořádné výroční ceny – slevy. Ty platí jen po dobu 11 dnů (do neděle 30. 3.) a vztahují se nejen na sekačky, traktory, křovinořezy, pily, Oleo-Mac, ale i na některé další výrobky, související se zpracováním dřeva a sečením trávy včetně příslušenství. Do oslav jsme zařadili přes 150 typů výrobků. Několik ukázek akčních cen:

Prodejní cena Akční cena
Benzinová pila GS 350 Oleo mac
Benzinová pila OM 947 Oleo mac
Vertikální štípačka 6 tun Oleo mac
Samochodná sekačka G 48 TK Oleo mac
Křovinořez Sparta 250 S Oleo mac

mountfiled krbová kamna img_oleomac_CZ_07.jpg mountfiled  bobnová sekačka sekačky img_oleomac_CZ_10.jpg mountfiled  rotačná benzínová sekačka img_oleomac_CZ_09.jpg mountfiled zahradní traktor img_oleomac_CZ_11.jpg traktor mountfiled  olej img_oleomac_CZ_08.jpg

Zdroj Obchodní sdělení mountfiled

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *