Podlahy, tapety, dveře dekorace

Hledáte stavební firmu na položení podlahy, závěsů či malování? Potřebujete společnost, která provádí dekorační práce a stavední úpravy ? Rádi byste si nechali položit podlahy, nalepit tapety, usadit dveře, nebo postavit schody?

Firma JR decor vyhoví vaším požadavkům na práce v interiéru budov. Stavební a dekorační práce JR DEcor nabízí širokou škálu služeb ve stavebnictví interérů.

Dekorační a  stavební firma, která klade důraz jak na vysokou kvalitu, tak na rozumnou cenu pro naše zákazníky kterými jsou obyčejní lidé tak i firmy. Spolupracujeme s živnostníky a dalšími osvědčenými firmami.  Mezi hlavní služby, které poskytujeme, patří zejména prodej podlahy, tapety na stěnu, dvěře, schody. Dále nabízíme podlahářské a truhlářské práce a mnoho dalších.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a rádi s čímkoliv poradíme při výběru podlahy, či tapety na stěnu. Ne každý ví, jaký lak si vybrat na lakýrnické práce. Máme také nejlepší materiály pro podlahy, věřte, že vám doma bude na nové podlaze moc příjemně. Zajímavý web na podlahy, tapety či závěsy.

autor: JRdecor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *