Sekačka WEIBANG WB 436 SB ALV recenze

WEIBANG WB 436 SB ALV   recenze WEIBANG WB 436 SB ALV z Heureky.cz z 2.9.2012.
Doporučuje produkt sekačka WEIBANG WB 436 SB ALV

  • -bytelné provedení, máte pocit, že vydrží navěky (aluminiové šasi se navíc nebude kroutit a nezrezaví) sekačka WEIBANG WB 436 SB ALV
  • -třecí spojka žacího nože (minimalizuje škody při nárazu nože do překážky)
  • dobrý a silný motor
  • -pojezd, se kterým nejsou problémy ani v dosti náročném terénu
  • -perfektní sběr i přerostlé a mokré trávy (pokud ovšem v nerovném terénu nesekáte mokrou měsíční trávu na nejkratší délku (to se může zadusit, ostatně stejně jako by se zadusily ostatní sekačky), ale stačí trochu zvednout výšku sekání a projede trávou jako kombajn!)
  • -zatím žádné (nasekal jsem zatím asi 6 hodin)

Potřeboval jsem „nezničitelnou“ sekačku na chalupu na horách, která má menší záběr, pokud možno co nejvyšší výkon a kvalitní pojezd. Sekám totiž náročný pozemek, který je dosti členitý a ve svahu sekačka WEIBANG WB 436 SB ALV zvládá.

Kdybych měl rovnější a méně členitý pozemek, asi bych zvolil nějaký jiný model Weibang se širším záběrem. Případně bych ještě laboroval a namísto hliníkového šasi zvolil nějaký jiný model s ocelovým šasi (levnější). Sekačka je ale přes léto uskladněna v kůlně, kde je dost vlhko, proto jsem se nakonec rozhodl pro hliník, byť to bylo dražší.
Perfektně weibang se ovládá, snad jen bych si uměl představit, že by pojezd v té nejpomalejší poloze mohl být i pomalejší (ale to bych neviděl jako zápor).

Na sekačce musím ocenit maximálně jednoduchý a praktický design.
Koupil jsem ji od Namiru a byla doma za tři dny.
Pro Weibang zároveň existuje celkem rozsáhlá síť servisních středisek (viz V-Garden), takže by snad v případě poruchy nebo potřeby údržby v servisu neměl být problém.

Tato sekačka naprosto splňuje moje očekávání.
Na každé sekání trávy se teď opravdu těším s sekačkou WEIBANG WB 436 SB ALV.

Plnění koše: Výborné
Startování: Jednoduché
Kvalita posečení: Výborná
Manipulace: Výborná

zdroj: Heureka WEIBANG WB 436 SB ALV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *