Svatební kytice a květinové doplňky, trendy

Prsteny a květiny

Již se blíží období pro svatby a svatební přípravy a proto je velmi důležité si začít včas začít zařizovat svatební kytice a dekorace pro Vaší svatbu.

Než si začnete vybírat svatební kytici, která je nejdůležitější z kytic pro svatební obřad musí mít již nevěsta vybrané svatební šaty, od kterých se pak odvíjí svatební kytice a jiné květinové dekorace.

květina do klopy pánského saka na svatbu šedivé sako

V loňském roce 2012 byli moderní jednodušší kulaté svatební kytice, které jsou vázané v ruce. Tento trend svatebních kytic přetrvává i v letošním roce 2013.

Nejoblíbenější kombinace květů do svatební kytice je například růže + fresie + a drobné kvítky, dále mini gerbery + fresie nebo tulipány či růže.

Může se kombinovat i více květů ve stejných barvách a v různých odstínech. Tyto svatební květiny působí velmi romanticky a hodí se pro drobnější nevěsty, které mají romantické svatební šaty.

Od svatební kytice se pak odvíjejí další svatební květinové dekorace např. klopa pro ženicha, svatební kytice pro svědkyni, svatební kytice pro matku, svatební dekorace pro družičku, svatební aranžmá na stoly, svatební kytice – aranžmá na auto pro nevěstu nebo ženicha, svatební dekorace na prstýnky.

svatební květiny na auto srdce z červených růží

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *