Akce na všechny bazény Mountfield – jen za 1/3 ceny

Akce na všechny bazény od prodejce Mountfield – bazény jen za 1/3 ceny. Teď koupíte a Mountfield je na jaře přivezeme a postavím u vás.

Mountfild:

  • Fóliový AZURO 400 (objem 11 000 l původní cena: 11 550 Kč,  (akce 3 850 Kč)
  • Kompozitní Fort Wayne – LAP POOL (vyrobeno v USA) původní cena 176 770 Kč, (akce 58 864 Kč)

Letošní tropická horka mají už teď silné dopady na dostupnost bazénů pro příští sezónu. V očekávání, že podobně horké léto bude i za rok, a poptávka po bazénech opět raketově stoupne, mají už všichni evropští výrobci přeplněnou výrobní kapacitu na jarní produkci.

Největší čeští výrobci bazénů Laminet a Garsys dokonce pozastavili příjem objednávek na období únor až červen 2016. Podobnou odpověď nám dal i náš partner z USA (výrobce kompozitních bazénů). Na únor až duben má naplněnou výrobu na 67%. Stejný problém řešíme i u našich vlastních výrobních linek. Je téměř jisté, že jakmile se na jaře oteplí, výrobci už nebudou schopni reagovat na další objednávky.

Jak mít dostatek bazénů v roce 2016 ? Pro naše zákazníky máme plán!

Situace donutila Manfild vymyslet nestandardní řešení. Bazény pro příští sezónu vyrobit už teď na podzim a na jaře už je jen přivézt na zahradu a postavit. To sice pomůže vyřešit kapacitní problém, ale co cena? Je jasné, že aby byli zákazníci ochotni zajistit si bazén už teď a čekat až do jara, musí dostat unikátní nabídku. S tímto záměrem jsme oslovili všechny naše dodavatele (výrobce bazénů). Nebudeme vás zde zatěžovat složitostmi jednání, ale výsledek je příjemně překvapivý. Podařilo se dohodnout opravdu mimořádné podmínky.
Kterýkoliv bazén z naší nabídky Vám tak teď můžeme nabídnout jen za třetinové ceny. Teď si bazén zajistíte a my Vám ho na jaře přivezeme a postavíme.

Takhle vypadají aktuální ceny některých bazénů za 1/3 ceny – malá ukázka z nabídky
Typ bazénu prodejní cena jen za 1/3
Fóliový AZURO 400 (kruh) 11 550 Kč – Kč
Fóliový AZURO 404 (ovál) 29 690 Kč – Kč

Obdobné akce na bazény byly také v roce 2014.Přehled nabídky bazénů Mountfield

Tuto mimořádná nabídka končí už v neděli 18. 10., zbývá 6 dní.

Manfild říká: Mimořádná nabídka bazénů, kterou jsme pro Vás narychlo zorganizovali v důsledku avizovaných přeplněných výrobních kapacit u všech evropských výrobců, spěje ke svému konci. Věříme, že jsme tímto opatřením alespoň částečně eliminovali případný nedostatek bazénů v příští sezóně a většině z Vás tak dali možnost pořídit si bazén v předstihu a hlavně za vynikajících podmínek – jen za 1/3 ceny. Bazén si teď zajistíte a na jaře Vám ho přivezeme a postavíme.

Období, na které se tyto mimořádné podmínky vztahovaly (dohodnuto s výrobci) se naplnilo a oznamujeme Vám, že akci ukončíme tuto neděli 18. 10. večer. Pokud jste ještě nestihli nabídku využít a o bazénu uvažujete, máte k dispozici posledních 6 dní.

 

2 thoughts on “Akce na všechny bazény Mountfield – jen za 1/3 ceny

  1. Poradíte na koho se obrátit, pokud chci obdélníkový nebo oválný bazén z nerezových dílů zapuštěný do země o rozměrech 5×3 a hloubce 1,2 případně 1,5 včetně filtrace a příslušenství? Na jakou cenu bych se mohl dostat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *