Kamna sporáky Wamsler

Kamna a sporák Wamsler

Kamna Wamsler a sporáky Wamsler jsou vyráběny pro vaření a dlouhodobé používání. Sporáky poskytují perfektní vaření na místech s rozdílnými varnými zónami.  Varná plocha je tvořena sklokeramickou varnou deskou. Sporák lze koupit s ocelovou varnou deskou s rohovým deklem. Ocelová varná deska s skružemi vyrobenými z litinové oceli. Mezi sporák kuchyňskou linku lze pořídit izolaci Wamsler, která izoluje sálavé teplo kamen.

Sporáky Wamsler mají praktické vyklápění a uzavírání dvířek.

Kamna sporáky Wamsler  poskytují perfektní vestavbu, inovativní techniku a moderní výbavu.

Rošt pro hoření lze u sporáků nastavovat podle ročního období. Rošt se posouvá tak, aby mohlo palivo (uhlí) sálat – v zimě hořet minimálně 12 hodin. Nebo přenastavit rošt tak, aby v létě co nejrychleji vařila varná plocha – ideální pro léto.nastavení roštu na sporáku

Sporák Wamsler K 138 je možno doplnit kamnovcem, který udržuje stále teplou vodu. Víko pro kamnovec je i v nerezovém provedení k dispozici. Kamnovec je vestavená nádoba na vodu přímo ve sporáku.

ohřev vody - kamenec

Pečící trouba v kamnech či sporáku, lze přesná regulace měření teploty při pečení. Teplotu v pečící troubě přečtete na vestavěném teploměru umístěním na skle dvířek k pečící troubě.

Sporák Wamsler K 188 ST

Sporák Wamsler Standard Line  K 118 ST hnědý disponuje teploměrem, varnou deskou, jednoduchou možností otevírání dvířek a přikládání. Sporák zásobník na dřevo. Standard sporák je vyráběný v pravém i levém provedení v bílé a hnědé barvě. Na objednávku lze dodat se sklokeramickou varnou deskou. Varianta sporáku  se sklokeramickou varnou deskou je pouze s bočním nebo zadním vývodem komínu.

sporák wamsler k 118 st

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *