Kde nekupovat zahradní traktor – balík dílů

Kde bych si traktor nekoupil –  Bauhaus

Při výběru zahradního traktoru je nutné nedívat se jen na cenu zahrdního traktoru. Ale je potřeba pořádně si rozmyslet kde zahradní traktor  koupíte. NEDOPORUČUJI traktor z Bauhaus, rozhodně se pořádně předem rozmyslete. Traktor z letáku Bauhaus byl objednán serverem itest, k testování. Itest objednal traktorů více.

Z článku vyplívá, že místo zahradního traktoru dostane od Bauhausu paletu plnou součástek a dílů. Montáž není vůbec jednoduchá. Člověk, který nemá zkušenost se servisem zahradních traktorů může traktor poškodit! Špatné dopnutí klínového řemene, může znamenat poškození motoru!!

Jak dopadl nákup traktoru

Jak dopadl nákup  Bauhaus traktoru (celý článek):

citace článku: „Koupen (traktor) byl v Bauhausu. Předem jsme avizovali, že máme o traktor zájem a chceme si jej odvézt. Prodavač řekl, že můžeme přijet nejdříve za 1 hodinu, protože traktor musí připravit. Domnívali jsme se tedy, že traktor bude připraven k provozu. Ona příprava ale zřejmě spočívala ve „vylovení“ objemné krabice ze skladu.

( Traktor od Bauhaus) Dodán byl tedy v krabici, nepřipravený. Jen rozebrání krabice a vyndání traktoru nám posléze zabralo asi 1 hod.
V krabici byl traktor rozložen – nám se traktor jako běžnému uživateli nepodařilo složit – naši technici to zvládli. V krabici byl nesmontovaný traktor a hromada dílů a šroubů.

klikni pro zvětšení:

Bylo nutno smontovat řízení, přimontovat zadní sběrací zařízení a další „drobnosti“. Prodejce ani po telefonické urgenci nebyl schopen sestavení zajistit. V záručních podmínkách je ale zakázáno, aby stroj seřizoval někdo jiný než Bauhaus, tak nám není moc jasné, jak to vlastně tento prodejce myslel. Před prodejem nás prodavač upozornil, že musíme vyměnit přepravní olej a že máme postupovat dle návodu. Ten se nám ale moc přehledný nezdál.

Doporučejeme osvědčené prodejce na zahradní traktory

Jedním osvědčených a profesionálních prodejců zahradních traktorů je namir.cz. Který má bohaté zkušenosti na prodej zahradních traktorů, traktory smontuje, na servisuje, osobně doveze předá a předvede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *