Malý traktůrek na zahradu Alko T 16-102H(D)E

Verze Alko T16-102HD a AlkoT16-102HE se liší v tom že verze E má elektromagnetické vyklápění sběracího koše.
Traktor Alko T16-102 je velkou konkrecí traktorům kolem 80 000Kč v doporučené ceně, jako jsou traktory značky MTD, Yard Man, Solo, Karsit a podobně. Zahradní traktor má tlakové mazání motoru které dovolí stoupání traktoru do kopce až do sklonu 30°. Jedním projetím traktoru po trávě posečete v šířce až 102cm.Malý traktůrek na zahradu  Alko T 16-102H(D)E

Jedná se o výborně vybavený traktůrek na zahradu německého výrobce Alko který se prodává pouze ve specializovaných obchodech. Traktor Alko T16-102HD či E stejně jako všechny výrobky Alko červené verze nelze zasílat kurýrní poštou. Zahradní traktory Alko červené verzi musí zákazník převzít sestavené, vyzkoušené a naservisované. Prodejce tyto zahradní traktory musí zákazníkovi předvést! Specializovaný prodejce Namir Vám nabídne zahradní traktor pomocí internetu, ale připravený  traktory T16-102HD nebo Alko T16-102HEpřiveze a zaučí obsluze!

Ložiska zahradního traktoru Alko nejsou čínská. Životnost traktoru je delší než u traktorů čínských ložisek.

Zahradní traktor Alko vychází z koncepce traktorů značky Brill. Značka i firma Brill byla koupena firmou Alko v důsledku krize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *