Sekačka Hecht 546

Sekačky značky HECHT jsou známé po celé republice svoji cenou a výkonem. Sekačky Hecht se řadí mezi výkoné pomocníky na zahradě pro hobby použivání. Bnezínová sekačka HECHT 546  se pohybuje v nejnižích cenových relacích. Levná sekačka Hecht 546 se pohybuje v ceně do 4000 Kč je ideální  volbou pro ty kteří hledájí levnou sekačku a chtějí ušetřit na kvalitě a ceně. Levná benzínová sekačka bez pojezdu (bez pohonu kol), je popisovaná sekačka Hecht. Na trhu se v této cenové kategorii velké množství sekaček nevyskytuje a proto úspora peněz, kterou při koupi této sekačky uděláte, může být využita při koupi plotostřihu strunové sekačky.

Budete-li tato sekačka srovnána s konkurenčními modely,  je důležité sledovat technické parametry. Pozor neznačkový výrobci uvádějí jakékoli údaje, které se jim hodí. Kvalitní výrobic a dodvatelé mají zajištěný servis,četně dostupnosti náhradních dílů, které dříve nebo později budete potřebovat. Každá sekačka či zahradní traktor se používáním opotřebovává a tak jako každý motorový stroj musí být udržován a servisován.

Vlastnosti sekačky HECHT 546

Zahradní sekačka na trávu má kovové šasí,výkon motor je 4 koňské síly. Záběr sekačky je 46cm a velikost koše je nadočekávání příznivě velká, celých 75litrů.  Záběr 46 cm mají i některé křovinořezy. Velký sběrací je koš, znamemá, že nemusíte chodit trávu z koše vysypávat a tím je sekání rychlejší a pohodlnější. Celková hmotnost zahradní sekačky je 37 kg. Travní benzínová sekačka na trávu HECHT 546 je doporučená pro sekání plochy do maximální velikosti 800m2.

Zahradní sekačka na trávu není vybavena pojezdem, ale firma HECHT nabízí variantu s podobnými parametry a akční cenou, který pojezdem vybaven je. Sekačka s pojezdem HECH 546SH je také k dostání ke koupi v internetovém obchodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *