Sněhové frézy Vega a Cub Cadet

Sněhové frézy 14.11.2011 17:18

Které sněhové frézy jsou kvalitní a zároveň dostupné? Sněhové frézy Cub Cadet a Vega.

Cub Cadet 524 SWE je výborná a velmi žádaná sněhová fréza. Výrobce je MTD, který frézy vyrábí více jak 50 let. Zkušenosti se projevili v kvalitě materiálů, motoru, tvaru šneku. Vynikající balanční systém, či způsob otáčení frézy dělá tuto frézu vynikajícím strojem. Samozřejmě disponuje světlem, startováním pomocí 230V. Směřování směru komínku lze pohodlně od ovládacího pultu. Bezkonkurenční je směřování výšky výhozu komínku od ovládacího pultu!

Téměř nulový skladový stav této sněhové frézy na skladech v ČR. Ovládání frézy se provádí pomocí páček na rukojeti (není nutné frézu přetlačovat). Tyto páčky se mohou zlomit.

Cena sněhové frézy je vynikající vzhledem k kvalitě a výkonu. Konkurenční frézy nenabízejí podobné funkce a pokud se kvalitou blíží, jejich cena je vysoko nad 30 000Kč.

Za vynikající cenu dostanete frézu od značkového výrobce MTD. Fréza disponuje kvalitním a značkovým motorem se zimní úpravou. Tvar šneku velmi dobře odděluje i zmrzlý sníh. Komínek je plastový nedrží se v něm sníh jako na kovu.

Pokud by byla skadem v ČR jedná se o vynikající frézu s dobrým výkonem a technickým provedením. Čínská konkurence je o cca 2 tisíce levnější ale kvalitativně ji nedosahuje.

Sněhová fréza Vega je vyrobena firmou Vega s roční produkcí přibližně 15 milionů fréz v různých provedením. Vega 651 patří mezi levnější modely, které nedisponují nadstandardním vybavením. Pokud člověk chce, reflektor, rychlé otáčení komínku, jednoduchou manipulaci a podobně, musí si za takovou frézu připlatit. Tato fréza výkonem a cenou vyhovuje většině lidí v ČR.

Štítky:

sněhové frézy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *