Elektrocentrály dotaz na Woodster DG

Elektrocentrála generátor Woodster DG 30, GP 30

Jeden z návštěvníků webu Heuréka uvádí tento dotaz

Váhám mezi:

1) Elektrocentrála generátor Woodster DG 30. Vyhovuje výkon (to je podstatné). Nejnižší hmotnost (bude přemísťována jednou osobou). Opláštěním udávané snížení hlučnosti – ovšem bez uvedení hodnoty v dB – ? (jedná se o provoz stánkového prodeje občerstvení, takže toto velmi podstatné a stejně tak zplodiny – ?!). Zaráží vysoká cena (je snad ještě brzká šance, že dojde k akci srovnatelné s 28.8.2011 – asi bych na tuto počkal – ?).

2) Woodster GP 30. Výkon nižší, ale snad ještě vyhovující. Hmotnost vyšší – kolečka moc nevyhovují (při každodenním převážení na přívěsu pro stánkový prodej – viz výše). Snad také nižší hlučnost (viz recenze u Woodster GP 25) – bez uvedení hodnoty v dB – ? Cena střední, ale za dané kompromisy spíše o této variantě neuvažuji.

3) Elektrocentrála generátor Woodster GP 25. Výkon nižší, možná už nevyhovující – ? (budu nucen stále střídavě vypínat spotřebiče při stánkovém prodeji občerstvení, kde se vyskytuje i spotřebič s příkonem 2 kW, z čehož mám obavy a při jeho zapnutí budu nucen vypínat ostatní spotřebiče i s malými příkony), hmotnost ještě přijatelná, ale i přes kladnou recenzi na nízkou hlučnost jsem se nikde nedopátral uvedení hodnoty v dB – ? Cena nejpřijatelnější – nižší – ta láká, ale trochu se bojím, že na značný úkor provozu. A TEĎ „BABO (DĚDKU) RAĎ!“ Děkuji.

Odpověď odborníka:

Doporučuji elektrocenrála GP 30 má velký výkon a díky přepravním kolečkám a rukojeti není problém obsluhy v jedné osobě. Trvalý výkon je vyšší než u GP 25 a rozdíl v ceně není tak vysoký .Vždy se orientujte né podle max. výkonu ,ale provozního. Generátor DG 30 je mašinka velmi lehká a provedení vzhledem k ceně je přijatelné,ale zatím nejsou v prodeji . Zlepšují základové desky ,ale potom to bude revoluce. Měli jsme jí na prodejně a byla super. NAMIR.CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *