Ploty, které mají styl

Už se mi několikrát stalo, že jdu po ulici a vidím pěkný nový dům, upravenou zahradu, ale celkový dojem z jinak stylově barevně sladěného domu vysloveně hyzdí příšerně zvolený plot. No řekněte, kdo k okrovému domu s hnědými doplňky volí cyklámově růžový plot? To je snad špatný vtip nebo sázka, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ovšem vy takovou šílenost volit nemusíte. Záleží-li vám na vzhledu plotu, ale zároveň chcete plot praktický, který vám pomůže zachovat trochu soukromí, vsaďte na betonový plot.

Vím, že to nezní zrovna jako výherce soutěže o největšího krasavce mezi ploty, ale věřte mi, že budete překvapeni, jak skvěle betonový plot vypadá. Betonové ploty jsou tvořeny betonem, to je základ, který nelze nijak obejít, ovšem díky tomu se ploty vyznačují výjimečnou odolností vůči mechanickému působení i klimatickým vlivům, což zapříčiňuje velmi dlouhou životnost plotu. Betonový plot vám zajistí dostatek soukromí při práci na zahradě, opalování i hře s dětmi na písku.

 Tvar betonových plotů

Betonové ploty se skládají z plotových sloupků a desek. Nejprve se do připravených děr v zemi upevní plotové sloupky a mezi ně se potom zasouvají plotové desky. Díky tomu je betonový plot naprosto variabilní, můžete kombinovat plotové desky různých barev, dekorů, snadno si zvolíte, jak chcete mít plot vysoký nebo jaký má mít tvar zakončení. Betonovéploty.net nabízí vysoce kvalitní betonové ploty atraktivního designu, můžete si zde nakonfigurovat plot rovný, zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo zakončený dřevěnými latěmi zvolené barvy.

Co se týká vzorů, je vám k dispozici široká škála variant od skládaného a štípaného kamene až po dekor cihliček. Správně zvolená barva plotu doplní dům a skvěle podtrhne jeho styl, vybírejte, zda chcete mít plot pískový, šedý nebo třeba antracitový. Uvidíte, že betonový plot navzdory počátečním předsudkům vám bude dlouho skvěle sloužit a zdobit váš dům.

autor: Pavel Dohnal

One thought on “Ploty, které mají styl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *